Regeneracja rur kanalizacyjnych, technolicznych, deszczowych

Pomoc w udrażnianiu rur kanalizacyjnych

CZYSZCZENIE KANALIZACJI-ŁÓDŹ I OKOLICE.
Udrażnianie rur Łódź, Przepychanie rur, WUKO

Oferujemy Państwu, skuteczne czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur na terenie miasta Łodzi i okolic. Naszą pracę cechuje dokładność i zaangażowanie w realizacji powierzonego projektu.

Przepychamy rury metodami ciśnieniowymi (urządzenia typu WUKO) i mechanicznymi (sprężyny elektryczne oraz wałki szybko obrotowe ). Jako firma zajmująca się czyszczeniem odpływów Łódź  jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Usługi hydrauliczne -udrażnianie rur woj.łódzkie

Przepychanie rur w domu i mieszkaniu

Wykonujemy usługi odtykania zapchanych rur spływu zlewozmywaka, umywalki, szamba

renowacjarur.eu

Przepychanie rur w zakładzie, magazynie, pomiędzy studzienkami

Wykonujemy usługi przepychania zatorów na sieciach i kanałach sanitarnych

Czyszczenie, udrażnianie , przepychanie rur kanalizacyjnych

Udrażnianie kanalizacji jest jedną z kilku usług jakie świadczymy w naszej firmie. Wykonując przepychania kanalizacji sprawdzamy również poprawność wykonania instalacji . Wykorzystujemy różne metody czyszczenia kanałów od mechanicznych po ciśnieniowe. Jako firma z doświadczeniem wiemy, że zapchana kanalizacja w mieszkaniu czy firmie może zamienić się w koszmar prowadząc do nieprzyjemnych sytuacji kiedy to np. nie można korzystać z toalety lub nieczystości rozlewają się po podłodze. Do głównych przyczyn niedrożności zaliczamy: tłuszcz, brud, resztki żywności, włosy, korzenie drzew, załamanie rur. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z cennikiem usług.

Czyszczenie Mechaniczne

Czyszczenie sprężynami elektrycznymi

Czyszczenie Ciśnieniowe

Czyszczenie hydrodynamiczne Wuko

Przepychanie szybko obrotowe

Udrażnianie rur narzędziami Picote

Skuteczne udrażnianie i czyszczenie rur kanalizacyjnych

Zobacz

Kiedy należy zająć się czyszczeniem kanalizacji?

Pierwszą oznaką tego, że z naszą kanalizacją jest coś nie tak, jest zazwyczaj nieprzyjemny zapach wydobywający się z przyborów sanitarnych. Bardzo często można zaobserwować wolniejsze spływanie wody w zlewie, umywalce, wannie czy brodziku. To  wyraźny sygnał, że instalacja kanalizacyjna wymaga gruntowego czyszczenia. Cały system kanalizacyjny składa się z wielu elementów, które stanowią jedną, całą instalacje odpływową dla ścieków bytowo-gospodarczych. Warto jest chociaż raz w roku zadbać i przeczyścić syfony poszczególnych przyborów, co zapulsuje brakiem zapchań i zatorów całego systemu kanalizacyjnego. Szczególnie ważne jest to w przypadku starych kanalizacji, niepoprawnie położonych lub z uszkodzonymi rurami, przepychanie takiej instalacji wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego sprzętu. Ważne jest, aby nie uszkodzić kolejnych elementów, co wykluczyłoby z użytkowania całą instalację i naraziło na dodatkowe koszty związane z jej naprawą.

Usuwanie korzeni i złogów tłuszczy

Zobacz

Wycinanie wrośniętych korzeni w rury kanalizacyjne

Wrastające korzenie stanowią poważne zagrożenie dla drożności instalacji kanalizacyjnej, a także  instalacji odprowadzających ścieki do zbiorników ściekowych -szamb. Aby zapobiec awarii sytemu kanalizacyjnego poprzez wrastające w rury korzenie należy regularnie usuwać ich przerosty. Wycinanie korzeni w rurach odbywa się przy pomocy metody mechanicznej tzw.frezowanie od wewnątrz. W naszej firmie stosujemy   specjalistyczne narzędzia firmy Picote i Boldan.

Usuwanie zapchań i udrażnianie rur- Łódź i okolice

Profesjonalne usługi czyszczenia rur odpływowych - miasto Łódź

Specjaliści istnieją - Świat Instalacji zapewnia usługi kanalizacyjne polegające na usuwaniu problemów z kanalizacją metodą ciśnieniową WUKO i mechanicznie. Firma oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym można profesjonalnie zadbać o sprawność instalacji kanalizacyjnej. Nasze usługi umożliwiają Państwu płukanie kanalizacji, sprawdzanie jej drożności, a także usuwanie pojawiających w rurociągach zatorów kanalizacyjnych. Dzięki urządzeniu typu WUKO jesteśmy w stanie przetkać praktycznie każdy zator. W naszej firmie znajduje się także urządzenie typu mini WUKO do mniejszych średnic rur kanalizacyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu i dobremu zaopatrzeniu w park maszyn nie boimy się trudnych wyzwań. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy od wielu lat wykonują płukanie kanalizacji, udrażnianie rur czy czyszczenie podejść kanalizacyjnych. Służymy Państwu naszym doświadczeniem, w zakresie przeprowadzania usług kanalizacyjnych.

Przepychanie kanalizacji woj.łódzkie - gdzie działamy?

Łódź, Łowicz, Skierniewice, Brzeziny, Andrespol, Zgierz, Skwierzyna , Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Rawa Mazowiecka , Tuszyn, Rzgów, Stryków, Bełchatów, Koluszki, Pabianice, Opoczno, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Kutno, Maków, Wola Krzysztoporska, Rąbień, Wiśniową Góra, Stróża, Kraszew, Bukowiec, Budy Wandalińskie, Łódź Bałuty, Łódź Dąbrowa, Łódź Polesie, Łódź Widzew,

Pytacie? My odpowiadamy!

Czyszczenie  kanalizacji należy wykonywać nie tylko wtedy, kiedy mamy problem z zapchaniem.Ważne jest aby  co jakiś czas profilaktycznie  wyczyścić rury odbierające ścieki.  Należy pamiętać że zanieczyszczenia, które dostają się do kanalizacji domowych bądź przemysłowych , nie są czystą wodą. Do rur kanalizacyjnych trafiają różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak piasek, środki czystości, tłuszcze, a także zanieczyszczenia stałe. Wszystkie te zanieczyszczenia tworzą osady, który osiadając na rurach od wewnątrz, z czasem powodują niedrożność przewodów co natomiast jest efektem awarii całego systemu.

Decydując się na samodzielne przepychanie kanalizacji  musimy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt do tego typu czynności. Do podstawowego należą rękawice ochronne, okulary, i oczywiście sprężyna do przepychania. Nauczeni doświadczeniem wiemy, że próby udrażniania rur własnymi siłami często kończą się niepowodzeniem oraz powodują spotęgowanie problemu poprzez np. urwanie sprężyny w kanale bądź przedziurawienie systemu odpływowego. Samodzielne udrażnianie kanalizacji jest również często zabiegiem jedynie doraźnym, gdyż po niewielkim upływie czasu awaria wystąpi ponownie. 

Nie możemy odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Cena uzależniona jest od stopnia trudności zlecenia, średnicy kanału, długości kanalizacji oraz zastosowanego sprzętu.

Spytaj naszego specjalistę o cenę usługi czyszczenia rur kanalizacyjnych

Sprawdź pozostałe nasze usługi

Kamerowanie kanalizacji

Ocena stanu technicznego

Naprawy bezinwazyjne kanalizacji

Uszczelnianie rur od środka

Lokalizacja awarii kanalizacyjnych

Lokalizujemy pęknięcia
Przewiń do góry