Regeneracja rur kanalizacyjnych, technolicznych, deszczowych

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji

Usługi czyszczenia i udrażnianiu kanalizacji

Czyszczenie, udrażnianie , przepychanie rur kanalizacyjnych

Udrażnianie kanalizacji jest jedną z kilku usług jakie świadczymy w naszej firmie. Wykonując przepychania kanalizacji sprawdzamy również poprawność wykonania instalacji . Wykorzystujemy różne metody czyszczenia kanałów od mechanicznych po ciśnieniowe. Jako firma z doświadczeniem wiemy, że zapchana kanalizacja w mieszkaniu czy firmie może zamienić się w koszmar prowadząc do nieprzyjemnych sytuacji kiedy to np. nie można korzystać z toalety lub nieczystości rozlewają się po podłodze. Do głównych przyczyn niedrożności zaliczamy: tłuszcz, brud, resztki żywności, włosy, korzenie drzew, załamanie rur. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z cennikiem usług.

Czyszczenie Mechaniczne

Czyszczenie sprężynami elektrycznymi

Czyszczenie Ciśnieniowe

Czyszczenie hydrodynamiczne Wuko

Przepychanie szybko obrotowe

Udrażnianie rur narzędziami Picote

Skuteczne udrażnianie i czyszczenie rur kanalizacyjnych

Zobacz

Kiedy należy zająć się czyszczeniem kanalizacji?

Pierwszą oznaką tego, że z naszą kanalizacją jest coś nie tak, jest zazwyczaj nieprzyjemny zapach wydobywający się z przyborów sanitarnych. Bardzo często można zaobserwować wolniejsze spływanie wody w zlewie, umywalce, wannie czy brodziku. To  wyraźny sygnał, że instalacja kanalizacyjna wymaga gruntowego czyszczenia. Cały system kanalizacyjny składa się z wielu elementów, które stanowią jedną, całą instalacje odpływową dla ścieków bytowo-gospodarczych. Warto jest chociaż raz w roku zadbać i przeczyścić syfony poszczególnych przyborów, co zapulsuje brakiem zapchań i zatorów całego systemu kanalizacyjnego. Szczególnie ważne jest to w przypadku starych kanalizacji, niepoprawnie położonych lub z uszkodzonymi rurami, przepychanie takiej instalacji wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego sprzętu. Ważne jest, aby nie uszkodzić kolejnych elementów, co wykluczyłoby z użytkowania całą instalację i naraziło na dodatkowe koszty związane z jej naprawą.

Usuwanie korzeni i złogów tłuszczy

Zobacz

Wycinanie wrośniętych korzeni w rury kanalizacyjne

Wrastające korzenie stanowią poważne zagrożenie dla drożności instalacji kanalizacyjnej, a także  instalacji odprowadzających ścieki do zbiorników ściekowych -szamb. Aby zapobiec awarii sytemu kanalizacyjnego poprzez wrastające w rury korzenie należy regularnie usuwać ich przerosty. Wycinanie korzeni w rurach odbywa się przy pomocy metody mechanicznej tzw.frezowanie od wewnątrz. W naszej firmie stosujemy   specjalistyczne narzędzia firmy Picote i Boldan.

Usuwanie zapchań i udrażnianie- Łódź i okolice

Profesjonalne usługi czyszczenia rur odpływowych - miasto Łódź

Specjaliści istnieją - Świat Instalacji zapewnia usługi kanalizacyjne polegające na usuwaniu problemów z kanalizacją metodą ciśnieniową WUKO i mechanicznie. Firma oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym można profesjonalnie zadbać o sprawność instalacji kanalizacyjnej. Nasze usługi umożliwiają Państwu płukanie kanalizacji, sprawdzanie jej drożności, a także usuwanie pojawiających w rurociągach zatorów kanalizacyjnych. Dzięki urządzeniu typu WUKO jesteśmy w stanie przetkać praktycznie każdy zator. W naszej firmie znajduje się także urządzenie typu mini WUKO do mniejszych średnic rur kanalizacyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu i dobremu zaopatrzeniu w park maszyn nie boimy się trudnych wyzwań. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy od wielu lat wykonują płukanie kanalizacji, udrażnianie rur czy czyszczenie podejść kanalizacyjnych. Służymy Państwu naszym doświadczeniem, w zakresie przeprowadzania usług kanalizacyjnych.

Spytaj naszego specjalistę o cenę usługi czyszczenia rur kanalizacyjnych

Sprawdź pozostałe nasze usługi

Kamerowanie kanalizacji

Ocena stanu technicznego

Naprawy kanalizacji

Uszczelnianie rur od środka

Lokalizacja awarii kanalizacyjnych

Lokalizujemy pęknięcia
Przewiń do góry