Regeneracja rur kanalizacyjnych, technolicznych, deszczowych

Renowacja pionów kanalizacyjnych

RENOWACJA PIONÓW I KANAŁÓW KANALIZACYJNYCH - CO JEST LEPSZE?

Dlaczego renowacja pionów kanalizacyjnych?

Stare, nieszczelne i chropowate instalacje kanalizacyjne to w zasadzie jeden z większych problemów, dla zarządcy i administracji nieruchomości. W większości przypadków temat remontu instalacji jest odsuwany na bok z uwagi na jego specyfikę i trudność wykonania. Przeprowadzenie uzgodnień z mieszkańcami i cała koordynacja podczas planowanego remontu w większości kończy się fiaskiem. Rozwiązaniem takich sytuacji jest zastosowanie techniki powlekania rur od środka, która zresztą w krajach zachodnich jest stosowana od lat. Wszelkie prace podczas remontu kanału kanalizacyjnego odbywają się z dachu bądź z ostatniego najwyższego mieszkania. Technologia polimeru eliminuje problem z rozkuwaniem i dewastacją lokali mieszkalnych, dając jednocześnie pewność szczelności i gwarancję sięgającą 10 lat na trwałość wyłożenia kanału.

Renowacja rur kanalizacyjnych metodą natryskową składa się z 3 etapów.

czyszczenie instalacji

Wykonujemy czyszczenie mechaniczne i ciśnieniowe. usuwamy zanieczyszczenia z rdzy, kamienia, nalotu i innych zanieczyszczeń które nagromadziły się przez lata w eksploatowanym kanale sanitarnym.

suszenie kanału kanalizacyjnego

Rury kanalizacyjne, na które będziemy nakładać powłokę polimerową muszą być całkowicie suche. Stwarza to konieczność wyłączenia wody w rewitalizowanym pionie oraz bezwzględny zakaz używania kanalizacji w czasie remontu

nakładanie powłoki polimerowej

Na czyste, osuszone rury kanalizacyjne nakładamy szybkoschnącą powłokę polimerową. Elastyczna masa elastoflace, która zastygając w ciągu paru minut, tworzy nam nowy kanał kanalizacyjny w starej rurze która, staje jest jego formą i rurą osłonową.

Zobacz

Naprawa rur kanalizacji

  • wszechstronność zastosowania 
  • możliwość remontu pionów kanalizacyjnych zarówno w mach instalacjach jak i w dużych obiektach publicznych
  • długoletnia gwarancja na przeprowadzone prace konserwacyjne

Spytaj naszego specjalistę o cenę

Przewiń do góry