Regeneracja rur kanalizacyjnych, technolicznych, deszczowych

Kamerowanie rur kanalizacyjnych

Ocena stanu technicznego rur kanalizacyjnych

Nasze usługi

Kamerowanie kanalizacji

Kamerowanie kanalizacji przeprowadza się w celu zlokalizowania, namierzenia  uszkodzenia rur kanalizacyjnych, stwierdzenia wady systemu kanalizacji, czy namierzenia punktu w którym występuje niedrożność. W swoim wyposażeniu, posiadamy kamery do przeglądu różnych kanalizacji:

–  dużych średnic rur – są to kamery samojezdne, które mają możliwość pomiaru spadku

– mniejszych średnic rur – kamery tego typu umożliwiają przegląd rur kanalizacyjnych poprowadzonych np. do zlewu, wc, umywalek, podejścia pralki, itp. 

Usługi inspekcji rurociągów

Inspekcja kanalizacji

PROFESJONALE USŁUGI CCTV RUR

Nasza firma przeprowadza inspekcje rur kanalizacyjnych, w celu zdiagnozowania problemów, poprawności wykonania podziemnych rurociągów. Dysponujemy specjalistycznym pojazdem do przeprowadzania kontroli rurociągów i kanałów, a także nowoczesnym sprzętem do czyszczenia rur przed inspekcją kanalizacji.  Korzystamy z najnowszej kamery wyposażonych w profesjonalne oprogramowania do kontroli rur, które nagrywa wysokiej jakości filmy z przeprowadzonej inspekcji oraz tworzy raporty, które dostarczamy naszym klientom po zakończeniu kamerowania.

Zobacz kamerowanie kanalizacji

Monitoring rur kanalizacyjnych

Monitoring kanalizacji, polegającą na przeglądzie rur instalacji kanalizacyjnej od środka za pomocą kamer inspekcyjnych. Każda instalacja jest inna, dlatego ważne jest aby operatom świadczący usługi inspekcji miał do dyspozycji w swoim zapleczu sprzętowym różne rodzaje sprzętu inspekcyjnego. Dzięki doświadczeniu dobry operator jest w stanie wychwycić niedociągnięcia bądź uszkodzenia powodujących awarie sieci i instalacji kanalizacyjnej. Monitoring rur wykonywany jest najcześciej podczas diagnozy kanalizacji, gdy często ulega ona awariom w postaci zatykania się rur, przy odbiorach powykonawczych instalacji kanalizacji, podczas naprawy sieci kanalizacyjnej, w czasie renowacji oraz napraw punktowych sieci kanalizacyjnej.

Szeroki wachlarz urządzeń

Monitorujemy instalacje w zakresie średnic od 32 do 400mm. Posiadamy kamer o różnych rodzajach głowic i elastycznościach przewodów wprowadzanych do kanału

Wykonujemy dokumentacje

Dzięki odpowiednim programom przekazujemy naszym klientom wykresy, zalecenia i opinie techniczne o stanie kanału kanalizacyjnego

Szerokie spektrum działania

Jako nieliczni zajmujemy się sieciami zewnętrznymi i instalacjami wewnętrznymi. Wykonujemy ekspertyzy techniczne dotyczące poprawności wykonania instalacji kanalizacyjnych.

Kamerowanie instalacji kanalizacyjnych

Jakie instalacje kanalizacyjne nadają się do kamerowania?

 • instalacja odpływowa zlewu
 • instalacja kanalizacji podziemna 
 • piony kanalizacyjne
 • sieci zewnętrzne
 • odpływy pralki
 • odpływy z wanny i brodzika
 • kratki ściekowe
 • wpusty rynnowe
Kamerowanie kanalizacji - Świat Instalacji

Inspekcja kanałów sanitarnych - odbiory, protokoły

Usługi inspekcji TV kanałów kanalizacyjnych

Jesteśmy firmą, która przede wszystkim stawia na wysoką jakość swoich usług. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy sprzęty, które gwarantują nam doskonałej jakości odczyty podczas wykonywania inspekcji instalacji kanalizacyjnych. Pozwala nam to na zdiagnozowanie problemu i dopasowanie odpowiedniej metody naprawczej, która szybko i bezpiecznie usunie usterkę. Ponadto nasze usługi inspekcji TV kanałów są honorowane i uznawane w branży inżynierskie podczas odbiorów robót sanitarnych.

kamerowanie kanalizacji łódź

Ocena stanu technicznego kanału uszkodzenia i awarie systemów kanalizacji

Przeglądy techniczne kanalizacji

Utrzymanie właściwego  przepływu w instalacjach kanalizacyjnych, zapobiega częstym awarią takim jak  cofanie się nieczystości i wód opadowych do wnętrza obiektów. Nawet niewielkie zatory powodujące niedrożność kanału sanitarnego mogą doprowadzić do nawarstwiania się ciał stałych, blokujących przepływ, które ostatecznie doprowadzają do wybicia ścieków i niepotrzebnych kosztów późniejszego sprzątania i przywracania do stanu pierwotnego.

Przeglądy techniczne rur kanalizacyjnych

Nasza firma wykonuje usługi monitoringu i diagnostyki uszkodzeń instalacji

Monitoring rur kanalizacyjnych

 • sprawdzenie poziomów w rurach kanalizacji
 • diagnostyka i ustalenie rodzaju usterek w kanałach
 • ustalenie miejsca uszkodzenia kanalizacji
 • określenia usytuowania infrastruktury podziemnej
 • określenie miejsc załamań, spękań i przecieków w rurach
 • tworzymy dokumentacje odbiorową nowo wybudowanej instalacji kanalizacyjnej

Inspekcja telewizyjna sieci kanalizacyjnej Kamerowanie rurociągów kanalizacyjnych

Nasza firma przeprowadza inspekcje rur kanalizacyjnych. Używamy nowoczesnych kamer inspekcyjnych do kontroli kanałów sieci kanalizacyjnych. 
Monitoring rur to pierwsza czynność, jaką wykonujemy  w celu rozwiązania problemów z kanalizacją oraz w celu odbioru nowej instalacji .

 • lokalizacja przebiegu trasy rur pod ziemią
 • pomiar prawidłowości spadków
 • lokalizacja przyczyn powstawania zatorów
 • namierzanie uszkodzenia rur
 • wykrywanie miejsca wrastania korzeni
 • pomiar długości kanału ściekowego
 • ocena stanu i stopnia zanieczyszczenia rurociągów
 • raportowanie dokumentacja do odbiorów

Monitoring video kanalizacji Gdzie dojeżdżamy

Nasza firma obsługuje województwo łódzkie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Mniejsze zlecenia wykonujemy na terenie miasta Łodzi, Brzezin, Zgierza, Wiśniowej Góry, Żyrardów, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Łowicz, Sochawczew,  Kutno Łęczyca, Ozorków, Zduńska Wola, Sieradz, Pabianice Wieluń, Bełchatów, Radomsko Łask, Piotrków Trybunalski, Tuszyn

Cena kamerowania kanalizacji

Ceny za nasze usługi wyliczamy każdorazowo indywidualnie w oparciu o przedstawione w czasie rozmowy telefonicznej informacje tj:. dojazd do klienta, rodzaj kamerowania, rodzaj wykorzystanego sprzętu czy czynności przygotowawcze jakie musimy wykonać przed kamerowaniem kanalizacji. W celu uzyskania informacji o kosztach usługi ,zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie.

Dodatkowe usługi naszej firmy

Kamerowanie kanalizacji

Ocena stanu technicznego

Renowacja rur kanalizacyjnych

Wdmuchiwanie rękawów

Uszczelnianie kanalizacji

Uszczelnianie trójników, kolan, połączeń

Spytaj naszego specjalistę o cenę kamerowania kanalizacji

Scroll to Top
Scroll to Top