Regeneracja rur kanalizacyjnych, technolicznych, deszczowych

Metoda renowacji "PAKER"

Pakery do uszczelniania kanalizacji
naprawy punktowe rur

Bezwykopowa punktowa naprawa kanalizacji PAKEREM

Technologia naprawy punktowej tzw. METODA PAKERA to niezawodny sposób na eliminacje uszkodzeń w postaci pęknięć i rys na wewnętrznej stronie rurociągu ściekowego. Technika polega na wprowadzeniu do kanału nasączonej maty z włókna szklanego nasuniętej wcześniej na gumowy element -„pakera”. Mata którą stosujemy nasączona jest żywicami o odpowiednich właściwościach fizyko-chemicznych.

Usługi instalacji pakerów naprawczych w kanalizacji

Zobacz

"Krótki rękaw"- paker do uszczelniania kanalizacji

Rozwiązanie techniczne w postaci naprawy rur kanalizacji z wykorzystaniem tzw. krótkiego rękawa potocznie nazywane pakerem stosowane jest w przypadku uszkodzeń rur kanalizacyjnych o średnicach od 75 do 1200. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie podczas wystąpienia awarii na rurociągach gdzie np. wrastające korzenie rozszczelniły kanał kanalizacyjny.

Zobacz

Paker -jego rodzaje i kształty

Renowacja Pakerem to miejscowa renowacja kanalizacji sanitarnej i deszczowej, która eliminuje wykonywania wykopów. Wyróżniamy 3 podstawowe rodzaje pakerów

  • pakery do przyłączy domowych
  • pakery łukowe
  • pakery elastyczne
  • pakery długie 
  • pakery krótkie
Zobacz

Kiedy stosujemy metodę naprawczą paker ?

Metoda pakera ma częste zastosowanie podczas instalacji nowych sieci kanalizacyjnych, gdzie usterki, typu  nieszczelne kielichy, rozsunięte połączenia, pęknięcia zostały wykazane podczas inspekcji odbiorowej.
 Montaż odbywa się z wykorzystaniem studzienek rewizyjnych i trwa od 3-4 godzin roboczych.

Zobacz jak przebiegają prace z zastosowaniem pakera

Usługi uszczelniania rurociągów pakerami

Nasze usługi punktowych napraw

Doszczelnianie rurociągów pakerami

W obliczu narastającej liczby awarii związanych z przeciekającymi lub uszkodzonych rur kanalizacyjnych, trudno jest podjąć decyzję o najlepszym sposobie naprawy kanału. Na szczęście istnieją skuteczne i ekonomiczne rozwiązania, takie jak użycie specjalnych uszczelniaczy do naprawy uszkodzonej rury. Innowacyjna metoda ta polega na wprowadzeniu specjalnie zaprojektowanego  pakera do uszkodzonej części rury i nadmuchaniu go w celu stworzenia szczelnego uszczelnienia, które zapobiega dalszym przeciekom. Ten proces nazywa się rehabilitacją rur i jest doskonałym sposobem na przywrócenie uszkodzonych rur kanalizacyjnych do ich pierwotnego stanu, bez konieczności rozległych prac ziemnych lub wymiany. 

Nasze usługi

Oferujemy usługi uszczelniania rur ściekowych za pomocą packera.

Nasz wyspecjalizowany i doświadczony zespół  instalatorów, dostarczy Państwu  rozwiązań technicznych w zakresie rehabilitacji kanałów. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie w ciagłości  funkcjonowania systemu kanalizacyjnego, dlatego jesteśmy, aby zaoferować nasze doświadczenie. Jedną z naszych specjalistycznych usług jest uszczelnianie rur kanalizacyjnych za pomocą naszej zaawansowanej technologii pakera. Nasze rozwiązania techniczne  zapewniają kompletną szczelność kanałów, która zapobiega dalszemu uszkodzeniu lub wyciekowi wody. 

Nasze usługi uzupełniające

Kamerowanie kanalizacji

Ocena stanu technicznego

Czyszczenie kanalizacji

Ocena stanu technicznego

Lokalizacja awarii kanalizacyjnych

Lokalizujemy pęknięcia

Spytaj naszego specjalistę o cenę usługi renowacji metodą pakera

Scroll to Top
Scroll to Top